Formularz kontaktowy

Jeśli jesteś zainteresowany współpraca w zakresie dostawy surowców, produktów oraz opakowań, prześlij ofertę uzupełniając informację w formularzu kontaktowym. 

Dla Dostawców:
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą w zakresie dostawy surowców, produktów oraz opakowań, prześlij ofertę uzupełniając informacje w formularzu kontaktowym. 

Firma Wawel SA to jeden z najstarszych i najbardziej znanych producentów słodyczy w Polsce, którego tradycje sięgają końca XIX wieku.  Firma specjalizuje się w produkcji wyrobów z ciemnej czekolady deserowej oraz czekoladek z nadzieniami.

Największym priorytetem dla firmy Wawel jest jakość wytwarzanych produktów. Dla naszych konsumentów poszukujemy najlepszych składników do produkcji wyrobów czekoladowych, a także materiałów służących do ich pakowania oraz magazynowania.

Produkcja wyrobów czekoladowych firmy Wawel oparta jest o sprawdzone receptury, a wykorzystywane surowce poddawane szczegółowej kontroli. Świadczy o tym certyfikowany System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001: 2000, który posiada firma.

Jeśli jesteś zainteresowany współpraca w zakresie dostawy surowców, produktów oraz opakowań, prześlij ofertę uzupełniając informację w formularzu kontaktowym

Wymagane informacje: 

  • specyfikacja oferowanego produktu,
  • referencje dostawcy oraz certyfikaty jakościowe oferowanych produktów,
  • dane logistyczne związane z dostawą materiałów (czas realizacji dostawy oraz minimum logistyczne dla dostawy),
  • dane logistyczne związane z magazynowaniem (okres, ilość magazynowanego towaru)
  • minimalne wielkości zamówienia,
  • czas realizacji zamówienia,

Informacje kontaktowe

Wawel S.A.
ul.Władysława Warneńczyka 14
30-520 Kraków
zakupy@wawel.com.pl