Spoty archiwalne

 • Od połowy sierpnia do października 2011 r. prowadzona była kampania cukierków w czekoladzie. Spot przybliżał cztery rodzaje cukierków: Michałki Zamkowe, Kasztankowe, Trufle i Marcepan. Spoty emitowane były w kanałach telewizyjnych: TVP, TVN, Polsat, oraz w kanałach tematycznych.
   

  Czytaj więcej
 • Po raz kolejny firma wawel przygotowała i wyemitowała w okresie wakacyjnym spoty reklamowe wspierające produkty karmelki. Spot promocyjny był równocześnie wsparciem organizowanym w tym czasie konkursu konsumenckiego. Charakter spotu jest spójny z założeniami z poprzednich lat a elementami wyróżniającymi jest zabawa i taniec.
   

  Czytaj więcej
 • Od 21 września 2009 roku była prowadzona kampania reklamowa czekoladek nadziewanych Malaga, Tiki Taki, Kasztanki. Odświeżony spot czekoladek był kontynuacją muzycznej serii reklam z lat ubiegłych. Spot emitowany był w TVP, TVN, Polsat, TVN7, TVN Style, kanały tematyczne oraz w radiu.

  Czytaj więcej
 • Załączony spot był kontynuacją muzycznego sposobu reklamowania czekoladek Malaga, Tiki Taki i Kasztanki zapoczątkowanego w kampaniach TV prowadzonych w latach ubiegłych. Działania reklamowe miały na celu odświeżenie wizerunku oraz wzrost świadomości marek, szczególnie wśród młodych konsumentów. Film nakręcony został w konwencji „śpiewanej” w klimacie dobrej zabawy.
  Spoty o długości 15s i 30s emitowane były w TVP1, TVP2, TVN, Polsat, TV4, TVN7, TVN Style, w stacjach satelitarno-kablowych oraz w radio: RMF, PR3 i rozgłośniach lokalnych. Kampania trwała od 13 października 2008 r. do końca listopada 2008 r.
   

  Czytaj więcej